//فرم بدن و انتخاب لباس

فرم بدن و انتخاب لباس

تا بحال پیش اومده براتون که لباسی رو تن دو نفر متفاوت ببینید و بگید این لباس به یکی میومد و به دومی نه؟

لباس تغییری نکرده و زشتی و زیباییش یکسان مونده اما چیزی که تغییر کرده, اگر محیط و رنگ پوست نباشه حتما مشکل از تفاوت فرم اندام افراده.

قبل از اینکه شروع کنیم باید اینو بگیم هیچ اندامی بد یا زشت نیست, همه زیبا به دنیا میان و زیبا از دنیا میرن,فشن یا مد نیاز به یک شناخت کلی داره و  مسئله انتخابهاییه که افراد انجام میدن.یکی با ورزش منظم و رعایت رژیم غذایی به بهترین فرم بدنی خودش تبدیل میشه و یکی دیگه با عدم رعایت این موارد سلامت خودش رو به خطر میندازه. اینو بدونید که همیشه مهمترین چیز تو زندگی سلامتیه

قبل از شروع هر کاری برای انتخاب لباس مناسب باید سایز بدن خودتونو بگیرید. گرفتن سایز در شناخت فرم بدن شما بسیار مهمه.

با استفاده از متر اندازه دور سینه, دور کمر, دور باسن رو بگیرید. در گرفتن اندازه ها بزرگترین قسمت رو مد نظر قرار بدید. عرض شانه رو باید از پشت اندازه گرفت و برخلاف بقیه ابعاد نباید دور شانه رو اندازه گرفت.

فاصله مچ پا تا کمر هم فاصله مهم دیگه ایه که باید اندازه گیری بشه.

چهار مدل فرم بدن وجود داره:

اندام سیب, اندام گلابی, اندام مستطیل, اندام ساعت شنی

انتخاب لباس مناسب اندام شما

لباس مناسب اندام

اگر بالاتنه شما بزرگتر از پایین تنه است شما دارای اندام سیب هستید. در پوشش لباس باید تمرکز را از روی بخش میانی بدنتان بردارید. پوشیدن کمربند دقیقا کاری است که شما نباید انجام دهید.پوشیدن لباسهایی که چشم بیننده را به سمتی هدایت میکند مثل لباس یقه هفت و یا استفاده از گردنبند بزرگ میتواند به شما کمک کند بهتر دیده شوید. همچنین پوشیدن شلوارهای دمپا گشاد و یا چسبان برای شما بلا مانع است.

اگرپایین تنه بزرگتری دارید اندام شما اصطلاحا گلابی نامیده میشود. برای بهتر دیده شدن کافی است از لباسهایی با سرشانه بزرگ مثل کت یا پالتو استفاده کنید یا لباس هایی را بگیرید که در قسمت سرشانه دارای فرم خاص یا پف هستند. در پوشیدن شلوار دقت کنید که مچ پا نباید تنگ باشد.این روش کمک میکند شلوار راسته دیده شود و تناسب بیشتری ایجاد شود.

انتخاب لباس مناسب

انتخاب لباس اندام مستطیل

اگربدن شما فرم مستطیلی دارد یعنی دور سینه و کمر و باسن شما در یک محدوده قرار دارد, بهتر است از لباسهایی استفاده کنید که به شما انحنا اضافه کند. استفاده از کمربند, یا شلوارهای پاجه گشاد موجب میشود ناحیه کمر باریکتر بنظر برسد و ضمن افزایش قد فرم بدن شما را بهتر نشان دهد.

لباس مناسب ساعت شنی

انتخاب لباس مناسب

اکر اندام شما ساعت شنی است فقط باید از پوشیدن لباسهای راسته خود داری کنید. با پوشیدن لباسهایی که انحنای بدن شما را بهتر نشان دهد میتوانید بر جذابیت خود بیافزایید.

پس از انتخاب لباس مناسب در نظر داشته باشید که انتخاب رنگ مناسب که با پوست شما سازگار باشد میتواند در بهتر دیده شدن شما مفید باشد.

کلمات کلیدی:

انتخاب لباس, لباس مناسب, لباس و فرم اندام, انتخاب لباس روزمره,انتخاب لباس مجلسی, لباس, لباس زنانه

توسط |2020-12-10T04:25:32+00:00دسامبر 10th, 2020|عمومی|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه